Zaczerwienienie na penisie

Witam, mój penis jest zaczerwieniony jak na zdjęciu (w rzeczywistości bardziej to widać) od powyżej strzałki jak na zdjęciu: http://bankfotek.pl/image/1583650.jpeg Zaczerwienienie utrzymuje się już od ponad 6 miesięcy, do tego mój penis jest strasznie suchy. Wejście do cewki na żołędziu z prawej strony jest powiększone, co może być przyczyną? jak się leczyć? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaczerwienienie oraz częściowy obrzęk penisa mogą być spowodowane przewlekłą infekcją. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza.