Zaczerwienienie pod napletkiem i żółtawy napletek

Mam trochę zaczerwienione pod napletkiem oraz tj żółtawy naskórek też pod napletkiem. Czy jest to grzybica penisa? Do czego prowadzi grzybica nieleczona penisa? Czy jest ona wyleczalna? Ile trwa leczenie? Czy od tego mogę często chodzić siku mimo że nie mam oznak zapalenia pęcherza? Czy jak mam tj pryszcze wokół penisa to to jest grzybica czy coś innego? Proszę o krotkie i konkretne odpowiedzi bez podawania linków.

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Pani, aby określić czym opisane zmiany są należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza dermatologa/wenerologa, w czasie wizyty będzie można ustalić odpowiednią dalszą diagnostykę lub odpowiednie leczenie.