Zaczerwienienie podczas leczenia zajada

Witam zrobił mi się zajad średnio dwa razy w roku od dziecka ale mniejsz o to . Znalazłem w internecie super sposób zeby zajad posmarować czosnkiem tak też zrobiłem , smarujac strasznie piekło ale myślę jak piecze to pomoże zrobilem tak dwa razy teraz mam problem skora w miejscu smarowania zrobiła się czerwona i zeszła watstwa skóry zaczerwienienie zostało i pytanie czy to zejdzie i kiedy może zejść ?? Dziękuję za odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.