Zaczerwienienie skóry po natarciu Amolem

Witam. Trzy dni temu natarłam sobie skórę na szyi amolem i została mi wielka czerwona plama. Czy muszę coś z tym robić czy to samo zejdzie?. Troszkę wygląda to jak poparzenie. Proszę o zaproponowanie jakiejś maści która mogę to wyleczyć.

Witam,
proszę zastosować preparat Alantan plus.Jeżeli zmiana będzie się utrzymywała trzeba będzie udać się na konsultację do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.