Zaczerwienienie w miejscu znieczulenia w szczęce

Witam, W czwartek byłam u stomatologa, dostałam znieczulenie w szczęce od strony podniebienia i wargi - od strony podniebienia lekarz wkuwał się dwa razy Miałam leczone 3 zeby obok siebie . Od piatątku mam obolałe podniebienie i miejscie w okolicy podawania znieczulenia jakbym , niebli bardzo tylko jak dotkne tam jezykiem mocniej nie jest zaczerwienione, czy to normalna rakcja po zastrzyku ??

Adam Ziemlewski

Zdarza się , proszę się nie niepokoić. Jeśli w ciągu kilku dni nie minie , pojawi się obrzęk proszę zgłosić się do stomatologa. Ale nie sądzę by tak miało sie stać. Najprawdopodobniej jest to przejściowy ból w miejscu wkłucia.
Proszę płukać jamę ustną antyseptycznymi płukankami, może to być np. Meridol , Listerin