Zaczerwieniona cewka moczowa i wargi sromowe oraz swędzenie okolic intymnych u 5-latki

Dobry wieczór:) Moja 5 letnia córeczka ma zaczerwionioną cewke moczową , wargi sromowe , odczuwa swędzenie.Obejżałam ją dość dokładnie i można zauważyć place ze zmianami na cipce jakby pleśń. Dość szybko się to rozwineło bo wczoraj podczas kąpieli jeszcze było wszystkow porządku.Dopiero dziś po powrocie z przedszkola powiedziała że ją swędzi. Popryskałam octaniseptem i nie wiem czy dobrze zrobiłam?? może jechać a pogotowie?Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Octenisept, ani nie pomoże ani nie zaszkodzi (jednorazowo). Ponieważ nie mam możliwości oceny zmian skórnych sugeruję wizytę u lekarza.