Ból warg sromowych u 2,5-latki

Moja 2,5 letnia córeczka zaczęła bardzo płakać i uskarża się że ją bola wargi sromowe (mówi że boli pupa ale dotyka warg sromowych przy tym) nie mam pojęcia co je jest. Okolice pochwy ma lekko zaczerwione ale nie ma żadnych odparzeń co mogłby tłumaczyć ból. Nie wiem co mam robic bo ona przerząliwie płacze. jedyna ulaga dla niej jest tylko wtedy gdy jej te okolice przetarłam chusteczką nawilżana. Coreczka nosi jeszcze pampersy. Bede wdzięczna za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmian skórnych i przeprowadzenia badania przedmiotowego, dlatego jedyne co mogę zasugerować to wizyta u pediatry.