Zaczerwieniona i sucha skóra a pokarmy

Witam, Zwracam się o poradę, ponieważ mam dość duży problem skórny, z którym sobie nie radzę. W okolicach oczu skóra jest zaczerwieniona i mocno sucha, co mnie swędzi i piecze. Myślałam, że jest to spowodowane kosmetykami/makijażem, ale 2 miesiące nie robiłam makijażu, a problem pozostawał- silniejszy, słabszy, ale skóra się nie goiła. Używam kremu Alantan Plus, ale nie pomaga zbyt mocno. Doszłam ostatnio do wniosku, że może to być od czekolady bądź mleka. Czym leczyć ten problem?co robić?

Magdalena StusiĹska

Najlepiej udać się do lekarza dermatologa- obejrzy zmiany i zaleci odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóy zbada ją . . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.