Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sucha skóra po leczeniu onkologicznym

Dzień dobry.Moje pytanie dotyczy niedoboru żelaza ,jakie są oznaki,nie doboru. Mam problem z suchością skóry po leczeniu onkologicznym (chemia i naświetlanie) pobyt w sanatorium gdzie woda była z dodatkiem żelaza sprawił ze tych problemów nie miałam.po powrocie problem powrócił,skóra rąk i stóp to koszmar. Co z tym robić,kremy drogie nic nie pomagają.Pozdrawiam Anna M.
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy