Zaczerwieniona skóra po nałożeniu maseczki cynamonowej

Mam cere tradzikowa, wyczytalam w internecie, ze bardzo dobra jest maseczka cynamonowa. Zrobilam ja sobie. Pomieszalam wode mineralna z cynamonem, zrobila sie papka, ktora nalozylam na twarz. Od razu zaczelo piec, wiec zmylam, kila minut pozniej cera zrobila sie zaczerwieniona i lekko ciepla.. co robic na ten moment? Jutro jak nie przejdzie pojde do dermatologa...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może Pani smarować twarz kremem z mocznikiem który nawilży skórę i czekać aż się zagoi.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.