Zaczerwieniona zmiana skórna w okolicach piersi

Witam, Kilka dni temu pojawila mi sie pod piersia jajowata zaczerwieniona, troche luszczaca sie pojedyncza plamka wilekosci 1 cm srednicy. Czy to cos groznego i czy powinnam sie wybrac do dematologa ? Dziekuje za pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana najpewniej ma podłoże infekcyjne. Sugeruję wizytę u lekarza POZ/ew. dermatologa, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe leczenie.