Zaczerwienione gardło i obrzęk

Dzień Dobry:( Mam problem z gardłem.... Wczoraj byłam u lekarza, który stwierdził że nie wie co to jest: zaczerwienione gardło, jakiś obrzęk,,, i stwierdziła że albo mam drobinki jedzenia w gardle albo jakieś drobinki ropne;/ i przepisała leki: ibuprofen, uniben oraz plukanie woda utleniona... hmmmm czy są Państwo w stanie mi może powiedzieć jak to według Państwa wygląda... ( nie wiem czy to ma jakieś znacznie ale od listopada z tytoniowego papierosa przeszlam na e-papieros- tez to zglosilam)

Jeżeli lekarz nie wie co to jest, to po co on, lekarz tam jest? Nie chodź już do niego. Wyrzuć te leki przepisane przez niego na zasadzie,że nie wiem co to jest. Jesteś dzielna, że wzięłaś się za walkę z nałogiem palenia.