Zaczerwienione oczy i dyskomfort pod powiekami

Od jakiegoś czasu mam zaczerwienione oczy i czuje jakby coś było pod dolną powieką. Nie bolą mnie ale czuje dyskomfort. Nie pomagają krople alergiczne ani nawilzające. Chodzę w olularach ale lepiej mi jest jak je zdejmę. Tabletki od alergii też nie pomagają. Pół roku temu leczone mialam kroplami lotemax. Co to mi może dolegać pierwszy raz dzieje mi się takie coś. Kiedyś nosilam soczewki i przy zapaelniu zdejmowalam i po ustaniu znow nosiłam i nic takiego mi sie nie dzialo. Teraz nie nosze soczew

Witam. Nasilona alergia najlepiej poprawia się po sterydach, już coś takiego się Pani działo bo brała Pani Lotemax.U okulisty trzeba sprawdzić załamki górny i dolny po odwróceniu powiek.Jest to konieczne bo nosi Pani soczewki.Leczymy sterydami np. Prednisolon., Lotemax, Dexafree, Flucon, pod kontrolą swojego okulisty. POzdrawiam