Zaczerwienione oczy i szybkie męczenie oczu

Dzień dobry :) Mam bardzo wstydliwy problem z oczami co przeszkadza mi bardzo w życiu prywatnym jak i zawodowym.Moje oczy są ciągle zaczerwienione bardzo mocno,bardzo szybko się męczą.Dobrze się wysypiam,nie piję,nie palę...Stosowałam przez 3 lata kropelki Starazolin żeby były bialutkie ale teraz jest co raz gorzej :( Błagam panią doktor o radę.Mam nadzieję,że będzie pani mogła mi pomóc...

Witam.
Stosowanie Starazolinu na początku ma swoje zalety , jednak po pewnym czasie nie ma widocznego efektu. Osobiście proponuję stosowanie preparatów sztucznych łez bez konserwantów.
Pozdrawiam