Zakażenie bakteryjne pochwy u 18-latki

Dzień dobry. Stwierdzono u mnie staphylococcus aureus w pochwie i moczu. Mam pytanie jak to wyleczyć, gdy jestem już leczona na to paskudztwo od 4miesięcy i nic nie pomaga :( antybiotyki na jakie mój gronkowiec w pochwie jest wrażliwy to : amikacyna, cefuroksym doustny, cephalotyna i klindamicyna. A ten w moczu amikacyna, cefuroksym doustny,cefuroksym iniekcja, cephaleksyna i nitrofurantoina. Bardzo prosze o pomoc !

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie badanie będzie można zdecydować o dalszym leczeniu.