Zakażenie glistą psią a zakażenie glistą ludzką

Witam mój syn ma wynik przeciwciał nabgliste ludzka igg wynoszący 1.4, co wg interpretacji oznacza wynik ujemny. Jednocześnie na dodatni wynik na toksocara canis igg który wynosi 34,94 gdzie powyżej 11 uznawany jest za dodatni. Czy to oznacza że dziecko ma glistę psia a nie ma ludzkiej czy jeszcze inaczej powinnam to interpretować. Pytam bo nasz lekarz będzie w przyszłym tygodniu a ja się bardzo tym martwię. Jedyne objawy jakie syn ma to suchy kaszel

Lek. Michał Lenard

Obecność przeciwciał Ig G wskazuje na przebyte w przeszłości zakażenie glistą psią, jednak wynik powinien być oceniony z uwzględnieniem innych badań przez lekarza leczącego syna. Pozdrawiam!