Zakażenie pierwotne cytomegalią a ciąża

Witam, chorowałam rok temu na cytomegalię - zakażenie pierwotne. W sierpniu IgM wynosiło 2,46 IU/ml, teraz moje IgM wynosi 44,3 AU/ml - w obu przypadkach wysokie. ale mam pytanie czy teraz wzrosło czy zmalało ? nie potrafię tego określić ponieważ podane jest w innych jednostkach. Proszę o pomoc w przeliczeniu na jedną jednostkę bo chciałabym mieć pewność czy moje IgM wzrasta czy nadal maleje i czy mogę w niedalekiej przyszłości myśleć o ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie badania aby było w tych samych jednostkach lub podanie norm zarówno dla pierwszego jak drugiego badania aby móc się wypowiedzieć.