Zakażenie cytomegalią w 9. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 9 tygodniu ciazy miałam robione badania CMV o to wyniki: Cytomegalia IgG ↑ 129,9 AU/ml Cytomegalia IgM ↑ 1,870 index Czekam na wyniki awidności. Błagam o informacje czy powyzsze wyniki wskazuja ze jestem zakazona i moje dziecko bedzie chore????

Witaminy w ciąży

Witam. Badania mogą świadczyć o infekcji cytomegalią. Nie oznacza to jednak, że dziecko urodzi się chore. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa który po oznaczeniu awidoności przeciwciał zdecyduje o konieczności włączenia celowanego leczenia.