Zakola u 23-latka

Mam mocne,gęste i kręcone włosy.Jednak na skroniach nie są już tak mocne, i zauważyłem że zrobiły mi się minimalne zakola ,których na razie nie widać bo zasłania je długa gęsta grzywka.Akurat z tamtej stony miałem mniej gęste włosy którę prawię wypadły. Czy łysienie będzie dalej postępować na mocnych włosach.Mój ojciec miał takie same włosy,ale u niego wypadanie rozpoczeło się po 50roku życia,kiedy ja mam zaledwie 23 lata.Strasznię boję się wyłysieć!!!.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej przewidzieć jak będzie postępować łysienie. Prawdopodobne są bowiem różne scenariusze. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację dermatologiczną.