Zakończenie blistra wraz z ostatnim dniem okresu

Witam, od ok roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Przez najbliższych 10 dni będę brała normalne tabletki, a od 9.03 zaczynam tabletki plebeco. Okres mi wypada na 11.03 do 15.03. Wraz z ostatnim dniem okresu kończę opakowanie/blister i nie zaczynam kolejnego. Czy parę dni po mogę spodziewać się normalnej owulacji czy będzie to może krwawienie? Jak to jest?

Po zakończeniu przyjmowania tabletek i krwawieniu związanym z przyjmowaniem tabletek placebo, następne krwawienie będzie Pani miała dopiero za miesiąc pod warunkiem, że ten cykl będzie owulacyjny (czego nie można przewidzieć) lub nie zajdzie Pani w ciążę. Pozdrawiam