Zakończenie okresu i ból piersi

Witam. Dzis konczy mi sie okres, ktory dostalam w piatek i od wczoraj odczuwam delikatny bol piersi i sutkow. Dodam, ze ta miesiaczka spoznila mi sie 4 dni, ale wczesniejsza mialam normalnie. I od ostatniej miesiaczki z nikim niewspolzylam. Prosze o odpowiedz. Niepokoi mnie to.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.