Zakończenie stosowania Ovulastan a brązowe plamienia

Witam. 13.10 skonczylam brac tabletki Ovulastan 19.10 zaczal sie okres. Wszystko bylo normalnie w czasie trwania okresu gdy sie skonczyl pojawily sie plamienia barwy brazowej i jasno czerwonej o nieprzyjemnym zapachu. Pozniej pojawily sie bole piersi najbardziej przy sutkach. Planujemy z mezem drugie dziecko. Syn urodzil sie przez cesarskie ciecie 8.10.14 mialam cukrzyce w czasie ciazy teraz jest w normie. Kiedy zaczynamy z mezem czuje pieczenie nie jest to przyjemne po chwili jest wszystko ok.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania ginekologicznego trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem, który po przeprowadzeniu badania będzie w stanie powiedzieć coś więcej.