Zakrzepica żyły głębokiej podudzia

Doznałem zakrzepicy żyły głębokiej podudzia. Przez 10 dni wstrzykiwałem sobie Clexane 0,6 i bolesne uwypuklenie zniknęło. Czy mogę zakończyć kurację, czy też powinienem przez jakiś czas jeszcze przyjmować heparynę np. doustnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej trochę inne leki doustnie. Konieczne jest modyfikacja leczenia. Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzacego leczenie.