Zakrzywiony palec po niecałkowitej amputacji kciuka

W wyniku urazu na pile tarczowej doszło u mnie do niecałkowitej amputacji kciuka,udało się operacyjnie poskładać palec,miałem założone dla stabilizacji druty kirschnera, teraz po wyciągnięciu po 3 miesiącach palec jest krzywy czy to normalne?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - niestety takie mogą być następstwa przebytego zabiegu.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Proszę zadać to pytanie operatorowi! Ja nie widziałem uszkodzenia , nie operowałem , nie widze stanu obecnego - jak wiec mogę cokolwiek powiedzieć?!?! zż