Zamiana tabletek z Asubtelii na Levomine

Witam lekarz zmienił mi tabletki z Asubtela,którą brałam przez 3 lata na Levomine.Ostatnią tabletkę asubtela wzięłam 22.07 i mam teraz 7dniową przerwę na krwawienie.Lekarz zalecił abym pierwszą tabletkę levomine wzięła jak do tej pory po 7mio dniowej przerwie i będę dalej zabezpieczona,pani farmaceutów znając mnie powiedziała abym pierwszą tabletkę levomine przyjęła w pierwszym dniu kiedy pojawi się krwawienie,ponieważ levomine są słabsze od asubtela.Proszę o odpowiedź jak dalej mam postępować

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza ginekologa a nie farmaceuty. Nie jest to prawda, że tabletki Levomine są słabsze!