Zanik krwawienia po usunięciu ciąży

14.01.2015 usunelam ciąże 4 godziny po zabiegu krwawilam później przestałam i niekrwawie do dzisiaj niemam jakichś większych butów. brzucha niewiem czy tak powinno być czy coś jest nie tak proszę o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pani gorączki ani nasilonych dolegliwości bólowych to nie ma powodu do niepokoju. Najpewniej podczas najbliższej miesiączki wydali Pani resztę skrzepów.