Zanik miesiączki po porodzie i ból podbrzusza

Witam serdecznie:) 4 miesiące temu urodziłam dziecko. Lecz od 1,5 miesiąca nie dostaje miesiączki. problemem jest to że strasznie boli mnie podbrzusze i jest bardzo ciągnący się śluz przez cały cykl. Na początku podejrzewałam że to ciąża ale zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Proszę o pomoc, co mam z tym zrobić. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obecność upławów może sugerować infekcję. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.