Zanik miesiączki w nocy i tępe bóle podbrzusza

Czy to normalne, że krwawienie podczas okresu pojawia się rano i trwa do wieczora, a potem jakby się zatrzymuje i pojawia się znów rano i tak przez cały czas trwania miesiączki, z tym że przez pierwsze 2 dni jest bardziej obfite, a przez kolejne 3-4 tylko większe plamienia. Mam tak od 2 miesięcy. Od 3 miesięcy używam tamponów, piję często energydrinki i kawę nie śpię dobrze(nie wiem czy ma to związek ale wolałam napisać) Czasem też miewam tępe bóle podbrzusza.Co może być przyczyną w.w sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Intensywność krwawienia może ulegać zmianie w zależności od pory dnia. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.