Zanik objawów ciążowych w 9. tygodniu

Witam. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży , pierwszą wizytę u lekarza mam w 12 tc , martwi mnie zanik objawów ciążowych, piersi nie są już tak jędrne ból też ustąpił , samopoczucie dużo lepsze niż wcześniej , mdłości też przeszły moja waga nie wzrosła i nie widać żeby brzuszek urósł bardzo się martwię a do wizyty jeszcze 3 tygodnie . to moja pierwsza ciąża ..

Jest Pani dopiero w 9 tygodniu ciazy, objawy ciazowe maja to do siebie ze sie zmieniaja z dnia na dzien. Jezeli cokolwiek jednak Pania niepokoi moze Pani pojsc wczesniej do lekarza.