Brak objawów ciążowych w 9. tygodniu

Jestem w 9 tc, w 7 tc miałam usg i wszystko było ok,serduszko już biło.Martwi mnie to że mam mało objawów ciąży,nie wymiotuje,nie oddaje często moczu,wagę mam taką samą jak wcześniej...jedyne co to czasami jest mi lekko niedobrze, czasami mam zgage,lekko czasami pobolewa mnie brzuch,szybko się męczę,popołudniu robię się senna.Czy pomimo że nie mam typowych objawów wszystko jest ok?Wizyte u lekarza będę mieć za jakieś 2-3 tygodnie.Biorę witaminy,nie mialam zadnego krwawienia i zadnych plamien

Piotr Pilarski

To, że nie ma Pani takich objawów jak wcześniej nie jest niczym niepokojącym. Z opisu wynika, że ciąża rozwija się prawidłowo.

Pozdrawiam.