Brak objawów po poronieniu

witam !!chcialam zadac pytanie na temat poronienia,poniewaz wczoraj dowiedzialam ze poronilam w 8 tyg ciazy serduszko dziecka nie bije a pownnam byc w 12 tyg ciazy !!nie mam plamien nie czuje sie zle dlatego bylo to dla mnie takim wielkim zaskoczeniem !!!to juz 4 tyg od poronienia dlaczego nie mam zadnych objawow,czy to normalne czy lekarz mogl popelnic blad!!prosze o odpowiedz na moje pytanie ,od wczoraj nie mysle o niczym innym,dlaczego nic mi nie jest??

W przypadku poronienia zatrzymanego często nie ma objawów typu krwawienia lub złe samopoczucie. Dopiero wykonanie badania USG pozwala stwierdzić że ciąża się nie rozwija. W chwili obecnej musi Pani w krótkim czasie zgłosić się do szpitala w celu indukcji poronienia.