Czy nie jest on konieczny przy takiej wysokiej prolaktynie?

Jestem w 5 tc od 1.5 roku zazywam beomergon w ilosci 3 tabletek dziennie. Poczatkowa prolaktyna 1500mlU/l po 3 tabletkach ok 200 mlU/l. Pytanie moje dotyczy tego jak zaczac go odstawiac, poniewaz przy poerwszej ciazy odstawilam praktycznie z dnia na dzien jak sie tylko dowiedzialam i po ok 1.5 tyg poronilam. Zaden lekarz nie przepisal mi progesteronu w momencie decyzji o odstawieniu ani w momencie zaobserowania plamien. Czy nie jest on konieczny przy takiej wysokiej prolaktynie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa najlepiej endokrynologa ginekologa aby odpowiednio ustalić postepowanie