Zanik okresu u 21-latki

Witam !ostatni okres miałam 22 lutego , teraz całkowicie zanikł. Byłam u lekarza a on nawet mnie nie zbadał i dla niego to normalna sprawa ,że nie mam okresu.W ciąży nie jestem , ponieważ już kiedyś miewałam takie stany. Nie wiem już co mam robić, jestem bezsilna. Proszę o konkretną wskazówkę . Jestem młoda mam zaledwie 21 lat . Czy to zespół policystycznych jajników??? ponieważ prawdopodomnie u mnie stwierdzono, lecz żadnej poprawy nie widze. Całkowicie zanikł mi okres.

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wykonanie badań hormonalnych i badania USG w celu rozpoznania/wykluczenia zespołu policystycznych jajników. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie zasugerować prawdopodonej przyczyny spóźniającego się okresu. Sugeruję kontakt z innym ginekologiem.