Zaniki móżdżku u 65-letniej osoby
Dnia 4.10.br znalazłam się w szpitalu z przemijającą niepamięcią całkowitą.Po 12 godzinach wróciła pamięć.W wypisie ze szpitala TK głowy prawidłowa.W USG tt szyjnych blaszki miażdżycowe w ścianach tt.szyjnych wewnętrznych na poziomie syfonów.Stwierdzono również miernego stopnia zaniki móżdżku.Mam 65 lat .Proszę o bliższe wyjaśnienie i pokierowanie gdzie mam się udać w celu leczenia .Za informację bardzo dziękuję.

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska
Witam
proszę zgłosić się na konsultację do Neurologa (wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego)
opisane w TK zmiany są miernego stopnia tzn niewielkie, móżdżek odpowiada za tzw koordynację ruchową tj harmonię ruchów, równowagę
Pozdrawiam