Zaznaczony zanik korowy mózgu i móżdżku, struktury bez zmian
mężczyzna lat 73 wynik z badania tomografii komputerowej z kontrastem; zaznaczony zanik korowy mózgu i móżdżku,struktury bez zmian.Zwapnienia w ścianach syfonów tętnic szyjnych wewnętrznych.Proszę o interpretację wyniku.

MĘŻCZYZNA, 73 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości są konsekwencją wieku. Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne.