Cechy wyraźnego korowego zaniku móżdżku
badanie TK głowy z kontrastem wykazało cechy wyraźnego korowego zaniku móżdżku

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Witam! Opisane zmiany najczęściej są wynikiem zaburzeń naczyniopochodnych. wynik badania powinien zinterpretować neurolog który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie kliniczne.