Ognisko o charakterze jamy udarowej i zanik móżdżku w wyniku TK głowy

Otrzymałem wynik badania głowy TK. Stwierdzono m. in. ognisko o charakterze jamy udarowej, zanik móżdżku, blaszki miażdżycowe w tt mózgowia. Czy to jest groźne. Mam 85 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie powagi sytuacji jest możliwe na podstawie interpretacji powyższego badania łącznie z bezpośrednim badaniem pacjenta. Proszę udać się do lekarza zlecającego TK.