Co oznacza wynik TK głowy po urazie?

Witam. Mam przeogromną prośbę o wytłumaczenie wyniku tk głowy mojego brata, który jest po wypadku(9.10.2017). W tej chwili jest już w domu. Jakie rokowania? Co dalej? 22.12.2017. Badanie TK głowy dwufazowe warstwami 0,5 mm . Niewielkie zaniki korowe, czołowe, niewielkie ogniska leukoarajozy okolic rogów czołowych komór bocznych. Poza tym: Struktury mózgu i móżdżku nieprzemieszczone bez zmian ogniskowych i ognisk patologicznego wysycenia kontrastem. Układ komorowy poszerzony bez zniekształceń. Wskaźnik Evansa ok. 42 %.Komora III szer.ok. 13mm. Poszerzenie komory IV i zbiornika wielkiego móżdżku. Zbiorniki podstawy i o przestrzeń przymózgowa na wys. zaników korowych poszerzone. Stan po trepanacji czołowej prawej. Stan po złamaniu wyrostka kłykciowego żuchwy po stronie lewej. Poza tym: Kości pokrywy i podstawy czaszki oraz uwidocznione w badaniu kości twarzoczaszki TK bez zmian.

Trudno powiedzieć, Opis TK do interpretacji klinicznej.
Jakie objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, leki ???
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam