Co oznacza wynik TK głowy 62-latka?

Witam, mam pytanie , co oznacza w badaniu tk głowy ; zanik korowo-podkorowy wyrażony poszerzeniem przestrzeni płynowych przymózgowych i układu komorowego, szer.komory III do 11mm, wskaźnik Evansa 0,33 Atrofia wyraźniejsza w okolicach czołowo skroniowych mózgu. wiek pacjenta 62 lata.

Witam!
Opis TK głowy przemawia za zanikiem korowo-podkorowym mózgu, uzupełnionym płynem mózgowo-rdzeniowym. Z wiekiem dochodzi w mniejszym lub większym stopniu do zaniku tego typu. Ważny jest stan kliniczny badanego.
Powodzenia
W. Łuczkowski.