Zaniki pamięci u 32-latki

Na portalach jakie przeglądam są inf. nt. zaburzenia pamięci świeżej. A co z częściową utratą pamięci długotrwałej? Mam 32 lata, nie przebyłam żadnego wypadku, a zdarzają mi się zaniki pamięci. Ile ze swojego życia nie pamiętam? Nie wiem, bo o lukach dowiaduję się podczas rozmów z rodziną czy znajomymi, gdy pada pytanie "a pamiętasz jak...?" Nie pamiętam: pogrzebu cioci 2 l. temu, zdarzeń z wyjazdu służb., nie pamiętam niektórych osób. Nie piję,nie biorę leków. Rezonans głowy nie wykazał zmian.

Aleksander Ropielewski

Wskazana konsultacja z neurologiem specjalizującym się w leczeniu demencji. Bez przeprowadzenia badania i zebrania wywiadu nie jestem w stanie udzielić bardziej pomocnej odpowiedzi.