Jak leczyć zaniki pamięci po wypadku?

Kilka dni temu kolega miał wypadek samochodowy. Dziś przyznał się ze ma zaniki pamięci, pamięta dawne wydarzenia ale z teraźniejszych ma zaniki. Czy jest nadzieja, że pamięć mu wróci ? Albo coś sobie przypomni ?

Witam Pana,

Konieczna jest wizyta u neurologa.
Trzeba też mieć na względzie to, że odzyskiwanie pamięci po wypadku jest kwestią bardzo zindywidualizowaną. Odbywa się stopniowo, u każdego w trochę innym tempie. Wskazana jest cierpliwość.
Pozdrawiam