Zapadnięta dolna warga

Dobry wieczor ...Podczas zlego szczotkowania dolnych zebow moje dziasla ulegly zniszczeniu ,zanikly i zostaly odkryte szyjki ,przez co zapadla mi sie dolna warga ,ktora zmienila moja moja twarz ..czuje sie z tym niekomfortowo ..czy mozna w jakis sposob odbudoac ,przeszczepic lub w jakis inny sposob to naprawic ..? dziekuje za odp

Witam,
Pierwszym warunkiem jakiegokolwiek działania rekonstrukcyjnego, jest zakończenie procesu leczenia stomatologicznego, wyeliminowanie procesu zapalnego.
Jeżeli powyższe zalecenia są wykonane to można wykonać tymczasową korekcję kwasem hialuronowym a docelowo wypełnić tkanką tłuszczową. Jednakże czy jest to wykonalne można orzec dopiero po konsultacji.