Czy można wykonać plastykę brzucha oraz zmniejszenie piersi jednocześnie?

Witam serdecznie. Na chwilę obecną mam 26 lat i już 99 kg(wcześniej nawet 110). Po urodzeniu syna 7 lat temu nie odzyskała wagi sprzed ciąży. Kolejne próby (5) zajścia w ciążę niestety kończyły się poronieniem nawet na późniejszych etapach np w 18 tygodniu ciąży. Przez te 7 lat każda kolejna ciąża zostawiła na moim ciele kilka kilogramów oraz nadmiar skory. W tej chwili skóra brzucha zwisa za przeproszeniem,że nie widzę swojej pochwy. Od miesiąca zaczęłam na zlecenie lekarza się odchudzać wraz z dietetykiem oraz trenerem. Idzie mi coraz lepiej ale niestety skóra podbrzusza nadal zwisa.ponadto mam ogromne piersi i już kiedyś rozmawiałam z lekarzem o pomniejszeniu ale po raz kolejny byłam w ciąży. Tym razem jestem w 80 % zdecydowana na pomniejszenie piersi oraz plastykę brzucha po skończonych dietach. Moje pytania to; 1. Czy można wykonać oba zabiegi równocześnie? Trochę panikuje że jeśli zrobię jedno,a będzie boleć wówczas nie zdecyduje się na drugi.. 2.Czy po plastyce brzucha mogę jeszcze zajść w ciążę? Na drugim dziecku zależy mi najbardziej ale to co jest teraz nie podoba mi się wcale i nie mam pewności że ciąża się uda A nie chce wpaść znowu w to błędne koło z którego wychodzę teraz. 3. Czy pomniejszenie piersi to również jakiś lifting? Stanik z rozmiarem M wygląda super,ale gdy go ściągnę to te arbuzy wiszą/leżą.. Proszę o pomoc,odpowiedzi żebym po polsku przemyślała jeszcze wszystko nim stawie się u lekarza z decyzją... dziękuję

1. nie.
2. tak, ale w tej sytuacji to raczej bez sensu ponieważ po drugiej ciąży sytuacja może się powtórzyć. Więc plastykę brzucha proponuję wykonać po obu ciążach.
3. to usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.