Plastyka opadniętych piersi

witam serdecznie.mam pytanie do Pana Doktora.mam33łata,jestem po dwóch ciążach jestem szczuplą osoba ale moje piersi po ciążach już są opadniete i mam nadmiar skóry,mam malą trójeczke prawie dwójkę..jaka cena plastyki piersi czy to zależy od wielkości?i czy jeżeli ja mam jaskre jest możliwa operacja?dziękuję bardzo.

Oczywiście operacja jest możliwa nawet jeśli ma Pani jaskrę (o tym trzeba poinformować anestezjologa, aby dobrał odpowiednie leki do znieczulenia, które nie wpływają na ciśnienie śródgałkowe). Koszt zabiegu wynosi w granicach 8000-12000 zł. Wszystko zależy od kliniki, chirurga i warunków anatomicznych (raczej nie od wielkości piersi).