Zabieg plastyki brzucha

Witam mama24 lata i chcialabym zrobic se plastyke brzucha a za 3 lata urodzic pierwsze dziecko jakie sa pana rady ,moge przebyc zabieg a potem urodzic dziecko nie bedzie to mialo zlego wplywu na mnie lub moje cdziecvko albo na brzuch po porodzie prosze o szybko odpowiedz pozdr

Szanowna Pani,

odpowiadam szybko aczkolwiek perspektywa urodzenia dzieci nie jest sprawą nagłą... Generalnie zaleca sie rozważanie zabiegów korekcji powłok brzusznych po okresie ciąży lub po okresie radykalnego odchudzenia się, kiedy pozostaje nadmiar skóry. Decyzja o wykonaniu zabiegu w Pani przypadku-przed planowaną ciążą wymaga indywidualnego rozpatrzenia i oceny warunków anatomicznych.
W tym celu należy zgłosić się do chirurga plastyka.