Plastyka brzucha a jego bolesność

Jetem 6 msc po malej plastyce brzucha (sciety tylko plat skory) Od tygodnia jestem na diecie 600-700 kcal I nie wiem co jest przyczyna moich dolegliwosci ale zaczyna mnie to martwic Podczas napinania brzucha ,schylania dzwigniecia od kilku dni mam silne dziwne wrazenie przekrecajacego sie jelita z lewej strony do prawej wyczuwam reka w momencie jak zlapie mnie bol brzucha-przypominajacy skorcz lydkijak wypycha mi jelito w prawa strone brzucha

Podczas plastyki powłok brzusznych nie otwiera się jamy otrzewnej, zatem Pani dolegliwości jelitowe nie mają żadnego związku z przeprowadzoną operacją. Powinna Pani zasięgnąć porady gastroenterologa.