Zapalenie najądrza a masturbacja

Witam, mam 31 lat. Od 11 lat mam zapalenie najądrza i torbiel w prawym najądrzu, zapalenie prostaty, cewki moczowej, bóle penisa. Brałem antybiotyki, ale nic z tego. Wyszedł mi w spermie gronkowiec, ale nie złocisty. Zrobiłem test obciążeń organizmu i wyszło mi dużo bakterii, grzybów i chlamydię. Penis jest zaczerwieniony szybki wytrysk nasienia i po masturbacji mam pryszcze na twarzy. Czy może te zapalenie być objawem masturbacji? Robiłem to od 13 roku życia. Jest szansa to wyleczyć i czy można się onanizować przy tym zapaleniu?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Czy może te zapalenie być objawem masturbacji (robiłem to od 13 roku życia)? - Na pewno nie. Takie stany zapalne czy też torbiel najądrza na pewno nie jest spowodowane masturbowaniem się. Jest szansa tego wyleczyć? - Oczywiście. Myślę, że odpowiednie leki przeciwzapalne, antybiotyki, bakteriostatyki pozwolą na całkowite wyleczenie stanu zapalnego (odpowiedni dobór leków w zależności od patogenu i jego odporności na leki). Jeśli torbiel najądrza jest duża to zapewne pozostanie jeszcze do rozważenie leczenie operacyjne. O wszystkim powinien zadecydować urolog prowadzący. Takie stany zdrowotne z reguły udaje się całkowicie wyleczyć. I czy można się onanizować przy tym zapaleniu? - Tak. Nie ma co do tego przeciwwskazań. Oby tylko czynności z tym związane nie były zbyt gwałtowne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty