Zapalenie opuszki dwunastnicy

Bardzo proszę o przetłumaczenie: Obraz przemawia za: bulbitis chronica minoris gradus. 4 do 0,2 cm. Ponadto chciałabym zapytać, jak to możliwe, że usunięty 15 lat temu pęcherzyk żółciowy wraz z kamieniami podczas badania TK, wykonanym 3 tyg.temu, jest opisany jako: "pęcherzyk żółciowy o gładkich i niepogrubiałych ścianach bez uwapnionych złogów"?

Bulbitis chronica minoris gradus. 4 do 0,2 cm - oznacza: Zapalenie opuszki dwunastnicy stopnia małego o zasięgu od 4 do 0,2 cm. To bardzo niewielki stan zapalny, który może być leczony farmakologicznie i dietą jak w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Skoro pęcherzy został usunięty to na pewno go nie ma. To jakiś błąd komputerowy. Prawdopodobnie ktoś kto przygotowywał opis TK zapomniał z szablonu usunąć sformułowanie, które Pani przedstawia zastępując go sformułowaniem nie uwidoczniono pęcherzyka żółciowego, albo w czasie usuwania pęcherzyka pozostał duży kikut pęcherzyka, który jest obecnie widoczny w TK. Proszę tą sytuację wyjaśnić z radiologiem, który wykonał opis TK.