Zaleganie treści pokarmowej w żołądku

Witam od dluzszego czasu mam bardzo powazne problemy z ukladem pkkarmowym, zaleganie pokarmu w zoladku, zwolniona perustaltyka, bole w nadrzuszu, otrzymalam ostatnio wynik wycinkow histopatologicznych mojej gastroskopii, w ktorym widnieje nastepujacy opis: duodenitis chronica gradus minoris- ogniskowo obecne skupiska granulocytow kwasochłonnych to bylo z 3 wycinkow z opuszki dwunastnicy i to samo z kolejnych trzech wycinkow z cześci zstępującej dwunastnicy co oznacza taki wynik?

Witam,
Z opisu gastroskopii wynika, że ma Pan przewlekłe zapalenie dwunastnicy małego stopnia. Zapewne jest to przyczyna Pańskich dolegliwości. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza, który zlecił Panu to badanie. Podejmie on odpowiednie kroki terapeutyczne.

Lek. Tomasz Budlewski

przewlekły stan zapalny małego stopnia. Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.