Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie oskrzeli, pogrubienie błony śluzowej nosa u 24-letniej osoby

Od 3 m-cy mam temp 37.4-37.7. Poczatkowo stwierdz. zap. oskrzeli po zap. pluc- zakończone hospitalizacja. Mimo antybiotykow, stan podgorączkowy nie mija. Zlecono CT zatok-opis: drobne polipowate zgrubienie bl. śluz. lewostronnie w podzielonej zat. klinowej oraz w prawej zat. szczękowej na jej scianie tylnej. Esowate, bardziej pawostr. skrzywienie przegr. nosa z duza listwa kostna skier. w prawo. Pogrubienie bl. śluz. lewej i prawej małżowiny nosa dolnej i sr. lewej. Jak to rozumieć i co robic?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Chrapanie u dzieci

Chrapanie kojarzymy przede wszystkim z dorosłymi mężczyznami. A co jeśli dzieciaki chrapią? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Nie się zajmą lepiej tymi Twoimi stanami podgorączkowymi, oskrzelami i płucami a nie drobnymi zmianami w zatokach po katarze nosa. A SPRAWĘ PRZEGRODY i Twojego oddychania ustami ciągle wyjaśnij z dobrym chirurgiem laryngologiem. Może trzeba wykonać plastykę przegrody nosa. Drożny nos to zdrowe gardło oskrzela i płuca.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy